تجربه کاری
0 + سال
مشاوره عمومی
0
مشاوره تخصصی
0
درصد موفقیت پرونده‌ها
0 %
معرفی اکسیر دانش

موسسه اکسیر دانش(اختصارا اکسیر اپلای) از سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ فعالیت خود را در زمینه‌ی مشاوره تخصصی مهاجرت تحصیلی ،ثبت شرکت و …آغاز نموده که در سال های گذشته با استقبال بی نظیر متقاضیان مهاجرت به خارج/تحصیل در خارج از کشور قرار گرفته که از این رو پرونده های موفق زیادی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

به یاری خداوند سال های زیادی است که در زمینه ی مشاوره ی تخصصی مهاجرت در کنار عزیزان بوده ایم و به پاس اعتماد متقاضیان عزیز،موسسه اکسیر دانش به منظور خدمات بهتر و بیشتر در ۲کشور ایران و امارات به ثبت رسیده است.

اهداف موسسه اکسیر دانش

هدف از تاسیس موسسه اکسیر دانش شفاف سازی در زمینه های مختلف مهاجرتی بوده که متقاضیان موسسه با اطمینان خاطر پروسه ی مهاجرت خود را از این مبدا آغاز نمایند و به اهداف خود دست یابند.

تمامی فعالیت های موسسه اکسیر دانش در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و حقوق بین الملل پایه گذرای شده که به عزیزان این اطمینان خاطر را داده که در این با خیالی آسوده موسسه اکسیر دانش را انتخاب نموده و افتخار همراهی عزیزان را در تمامی مراحل داشته باشیم .

موسسه اکسیر دانش با تیمی مجرب با اطلاعات به روز مهاجرتی در شعبه شیراز به صورت حضوری و آنلاین در خدمت متقاضیان مهاجرت بوده که بر طبق شرایط متقاضیان بهترین و آسان ترین راه های مهاجرتی را پیشنهاد کرده و صفر تا صد مسیر در کنار متقاضیان عزیز خواهد بود.

نقطه عطف موسسه اکثیر دانش که ما را از دیگر موسسات متمایز کرده حضور مدیریت موسسه و تجربه تحصیل و زندگی ایشان در خارج از کشور می باشد که با توجه به روابط ایشان موسسه اکسیردانش موفق به اخذ نمایندگی از چندین دانشگاه و کالج معتبر دنیا شده است که از این رو درصد موفقیت پرونده های اکسیر دانش سالیانه ۹۹.۲ درصد تخمین زده می شود.

 

کلام آخر:

امید هست تمامی متقاضیان مهاجرت به اهداف خود دست پیدا کرده و در این مسیر سخت به دنبال راهنمایی معتمد بوده که در تمامی زمینه ها اطلاعات کافی داشته و روشنگر مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت باشند.

اعضای تیم موسسه اکسیر دانش
گواهینامه‌های موسسه اکسیر دانش